Het Toneelhuis stelt voor: Gwen Cresens (accordeonist bij Arno en Sexteto Tanguedia) samen met Jean Corti(de mythische accordeonist en componist van Jacques Brel), Karla Verlie (zang), Ben Faes (contrabas), Hendrik Braekman (gitaar), César Janssen (drummer) en Koen De Cauter (zang, gitaar en sax) in het rijke repertoire van Yves Montand, Edith Piaf, Juliette Gréco en Claude Nougaro, maar ook in dat van Dalida, grootmeesteres van het theatrale chanson.
Het gezelschap gaat op zoek naar de raakvlakken, gelijkenissen en verschillen tussen het Franse chanson en de musette enerzijds en de Slavische en Balkanmuziek anderzijds.
Dit op 16 februari om 20:00 uur in het Boula Schouwburg van Antwerpen, zeker de moeite om deze evenement te gaan opsnuiven!